Dětské tričko pro házenkáře s potiskem Házená je moje droga

Produkt Dětské tričko pro házenkáře s potiskem Házená je moje droga z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Pro mladé a nadšené házenkáře je zde speciálně navržené dětské tričko, které nejen odráží jejich vášeň k tomuto vzrušujícímu sportu, ale také poskytuje pohodlný a stylový způsob, jak vyjádřit svou oddanost házené. S nápisem 'Házená je moje droga' na přední straně trička, toto oblečení je skutečným výrazem lásky k házené a odhodlání dosáhnout nových sportovních výkonů. Dětské tričko je nejen vizuálně atraktivní, ale také pohodlné na nošení. Jeho lehký materiál umožňuje volný pohyb, což je klíčové pro mladé sportovce, kteří neustále aktivně žijí. Díky svému sportovnímu vzhledu je triko ideálním doplňkem pro každý den ve škole. Má skvělý potenciál stát se oblíbeným kouskem v dětských šatnících, neboť kombinuje stylový výraz s pohodlným designem. Kromě toho, tričko je nejen o výrazu vášně k házené, ale také o vytváření pocitu sounáležitosti. Protože házená není jen sport, ale také komunitní zážitek, toto triko může sloužit jako společenský symbol pro malé házenkáře. Soudržnost týmu a radostné okamžiky strávené spolu na hřišti se přenášejí i do každodenního života. Nenechte ujít příležitost vyjádřit lásku k házené prostřednictvím tohoto skvělého trička. Je to nejen móda, ale také výkřik srdce každého mladého házenáře. Staňte se součástí týmu, který není jen o výkonech na hřišti, ale také o společné vášni pro házenou. To je dětské tričko, které spojuje, inspiruje a činí každý den ještě více zábavným a výjimečným.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek