Dětské tričko pro milovníky fotbalu s potiskem Football is my DNA

Produkt Dětské tričko pro milovníky fotbalu s potiskem Football is my DNA z kategorie trička a košile od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Dětské tričko s potiskem „Football is my DNA“ je pro malé fotbalové nadšence výborným způsobem, jak vyjádřit svou lásku k tomuto nádhernému sportu. Toto tričko je víc než jen oblečení, je to výraz vášně pro fotbal, který bude jistě potěšit vaše děti. Potisk „Football is my DNA“ na tričku jasně hovoří o tom, že fotbal je součástí jejich DNA. Je to něco, co mají v sobě, a co tvoří jejich fotbalovou identitu. Tento potisk je výzvou a proklamací lásky k fotbalu, kterou budou se štěstím nosit. Kromě svého výjimečného designu je toto triko také pohodlné na nošení. Je vyrobeno z kvalitního materiálu, který poskytuje měkký dotek a pohodlí po celý den. Jeho stylový střih je vhodný nejen pro fotbalové hřiště, ale také pro každodenní nošení do školy nebo na hru s přáteli. Toto dětské tričko „Football is my DNA“ je skvělým dárkem pro vaše malé fotbalové nadšence. Ať už se jedná o narozeniny nebo Vánoce, toto vtipné a osobní tričko bude pro ně výborným překvapením, které zdůrazní jejich vášeň pro fotbal.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek