Dětské tričko pro milovníky koní - holka od koní - dárek pro malé milovníky koní

Produkt Dětské tričko pro milovníky koní - holka od koní - dárek pro malé milovníky koní z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Zahal své děťátko do radosti a hravosti s tímto kouzelným dětským tričkem s motivem holka od koní! Naše tričko přináší nejenom pohodlí, ale také nesmírnou dávku šarmu a fantazie do každodenního dětského šatníku. S jemnou látkou, která se jemně dotýká jejich pokožky, je to ideální oblečení pro jejich dobrodružství. Motiv holka od koní vytváří záhadný svět plný příběhů, které povzbuzují jejich představivost a rozvíjejí lásku k dobrodružství. Ať už je to pro procházky v parku nebo hravé odpoledne s přáteli, toto tričko je spolehlivým společníkem pro každou příležitost. Umožněte vašemu dítěti vyjádřit jeho vlastní styl a osobnost s tímto kouzelným tričkem!

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud však toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek