Dětské tričko pro milovníky koní s potiskem Koně volají musím jít...

Produkt Dětské tričko pro milovníky koní s potiskem Koně volají musím jít... z kategorie košile a topy od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 200 Kč. Celý popis 200 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Dětské tričko s potiskem "Koně volají, musím jít..." je hravým a výrazným kouskem oblečení, který vystihuje radost a zájem dětí o jízdu na koni. Toto tričko je určeno pro malé nadšence ježdění na koni, kteří chtějí své nadšení projevit i svým oděvem. Triko je vyrobeno z měkkého a pohodlného materiálu, který je šetrný k jemné dětské pokožce a poskytuje komfort během hraní a pohybu. Jeho střih je přizpůsoben dětské postavě a zajišťuje pohodlí a volnost pohybu. Na přední straně trička je hravý text "Koně volají, musím jít..." potištěný veselými a barevnými písmeny. Tento text vyjadřuje touhu a vzrušení dětí vzhledem k blížící se jízdě na koni. Dětské tričko s potiskem "Koně volají, musím jít..." je ideální pro děti, které mají rádi zvířátka a zážitky spojené s jízdou na koni. Mohou ho nosit na jezdeckých hodinách, ve stáji, při hraní nebo i při běžných každodenních aktivitách. Triko jim pomůže vyjádřit jejich lásku k ježdění na koni a zároveň se cítit pohodlně a stylově. Toto dětské triko je hravé, stylové a plné radosti. Pomáhá dětem vyjádřit své zájmy a vášeň a zároveň se cítit pohodlně a svobodně během jejich dobrodružství.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Černá
Dostupné velikosti:122 cm/6 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek