Dětské tričko Real Madrid - pro fanoušky fotbalu

Produkt Dětské tričko Real Madrid - pro fanoušky fotbalu z kategorie trička a košile od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Podejte ruku vašemu malému fotbalovému nadšenci a nechte ho vyjádřit svou vášeň na každém kroku s tímto úžasným dětským tričkem, které zdobí jedinečné logo Real Madrid. Toto triko není jen kus oblečení, je to projev oddanosti a lásky k jednomu z nejprestižnějších fotbalových klubů na světě. Jednoduchý a hravý design trička okamžitě přitáhne pohledy a okouzlí každého malého fotbalového fanouška. Logo Real Madrid je nejen symbolem úspěchu, ale také zárukou kvality, čehož výsledkem je jedinečné a působivé dětské tričko, které rozzáří nejen školu, ale také tréninkové hřiště. Při výběru trička jsme mysleli také na praktičnost. Jeho pohodlný střih a kvalitní materiály zajišťují maximální komfort pro aktivní dětské hry či fotbalové tréninky. Nechte své dítě vyjádřit svůj styl a vášeň na tréninku nebo ve škole, kde toto triko nechá vyniknout nejen svým designem, ale také sportovním duchem. Triko není jen módním projevem, ale také praktickým oblečením pro každodenní aktivity. Jeho univerzálnost umožňuje kombinovat jej s různým oblečením a barevnými provedeními. Ať už jde o běžné dny ve škole, fotbalový trénink nebo výlet s přáteli, toto triko bude vždy skvělou volbou. Jako rodič můžete být klidným svědkem, jak vaše dítě nosí s hrdostí a radostně toto triko, které není jen šátečkem, ale i symbolem jejich věrnosti a oddanosti k Real Madrid. Připojte se k fotbalové zábavě s tímto dětským tričkem a nechte vašeho malého fotbalového nadšence vyniknout ve svém stylu.


K dispozici máme několik barevných variant trička. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru, stačí nám napsat na email info@bezvatriko.cz a určitě se domluvíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
16503
Produktů
192
Kategorií
141
Značek