Dětské tričko s kombajnem - krásný barevný motiv s plnými barvami

Produkt Dětské tričko s kombajnem - krásný barevný motiv s plnými barvami z kategorie trička a košile od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Dětské tričko s obrázkem kombajnu je ideální volbou pro malé nadšence zemědělství a techniky. Tričko je vyrobeno z kvalitního materiálu, který poskytuje pohodlí a volnost pohybu pro dětskou pokožku. Na přední straně trička je umístěn výrazný obrázek kombajnu, který okamžitě upoutá pozornost vašeho dítěte. Obrázek je proveden v jasných barvách a detaily jsou velmi realistické, což z něj činí skvělý dárek pro každého malého farmáře. Tričko je k dostání v různých velikostech, aby perfektně sedělo na tělo vašeho dítěte. Je to skvělý doplněk pro každodenní nošení nebo pro speciální příležitosti, jako jsou návštěvy farmy nebo zemědělské výstavy. S tímto dětským tričkem s obrázkem kombajnu bude vaše dítě vypadat stylově a zároveň bude mít možnost vyjádřit svou lásku k zemědělství a technice.

Trika jsou k dispozici v 10 různých barvách, takže si můžete vybrat tu nejvhodnější pro vaše dítě. Jeho univerzální design znamená, že se snadno kombinuje s dalšími kousky oblečení, takže můžete vytvořit nejrůznější styly.

Pokud by se vám líbila jiná velikost nebo barva trička a potisku, napište nám na email info@bezvatriko.cz

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek