Dětské tričko s lokomotivou - krásný barevný motiv s plnými barvami

Produkt Dětské tričko s lokomotivou - krásný barevný motiv s plnými barvami z kategorie trička a košile od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Toto dětské tričko s obrázkem lokomotivy je perfektním doplňkem pro malé železničáře. Tričko je vyrobeno z měkkého a příjemného materiálu, který zajistí pohodlné nošení po celý den. Na přední straně trička je umístěn výrazný obrázek lokomotivy, který bude určitě okouzlujícím zážitkem pro všechny fanoušky vlaků. Tričko je k dispozici v různých velikostech, takže se hodí pro děti různého věku. Kromě toho je tričko snadno kombinovatelné s různými druhy oblečení, což z něj dělá skvělý doplněk pro každodenní nošení. Toto tričko s lokomotivou bude skvělým dárkem pro každého malého nadšence vlaků.

Trika jsou k dispozici v 10 různých barvách, takže si můžete vybrat tu nejvhodnější pro vaše dítě. Jeho univerzální design znamená, že se snadno kombinuje s dalšími kousky oblečení, takže můžete vytvořit nejrůznější styly.

Pokud by se vám líbila jiná velikost nebo barva trička a potisku, napište nám na email info@bezvatriko.cz

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek