Dětské tričko s obrázkem růžového prasátka - krásný barevný motiv s plnými barvami

Produkt Dětské tričko s obrázkem růžového prasátka - krásný barevný motiv s plnými barvami z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis Dětské tričko s obrázkem růžového prasátka - krásný barevný motiv s plnými barvami - 359 2 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Toto dětské tričko je ideální pro malé milovníky zvířat. Na tričku se nachází obrázek roztomilého prasátka, které zaujme a rozveselí jakéhokoliv malého nadšence pro přírodu. Tričko je vyrobeno z kvalitního materiálu, který je měkký a příjemný na nošení. Jeho krátké rukávy a lehký materiál z něj dělají ideální oblečení pro letní dny. Tričko je k dispozici v různých velikostech, takže najdete správnou velikost pro vaše dítě. Toto tričko s roztomilým prasátkem je skvělým doplňkem každé dětské garderoby a je vhodné pro každodenní nošení.

Trika jsou k dispozici v 10 různých barvách, takže si můžete vybrat tu nejvhodnější pro vaše dítě. Jeho univerzální design znamená, že se snadno kombinuje s dalšími kousky oblečení, takže můžete vytvořit nejrůznější styly. S tímto tričkem se Vaše dítě bude cítit skvěle a bude vypadat fantasticky!

Pokud by se vám líbila jiná velikost nebo barva trička a potisku, napište nám na email info@bezvatriko.cz

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18616
Produktů
173
Kategorií
141
Značek