Dětské tričko s obrázkem růžového prasátka - krásný barevný motiv s plnými barvami

Produkt Dětské tričko s obrázkem růžového prasátka - krásný barevný motiv s plnými barvami z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Toto dětské tričko s výrazným obrázkem roztomilého tygříka je ideální pro každé dítě, které má rádo zvířata a chce vypadat stylově. Tričko je vyrobeno z kvalitního a příjemného materiálu, který je vhodný pro dětskou pokožku. Obrázek tygříka je výrazný a barevný, což zaručuje, že se tričko stane oblíbeným kouskem v každé dětské skříni. Tričko je k dispozici v různých velikostech, aby vyhovovalo dětem různého věku. Díky svému modernímu designu a kvalitě materiálu je toto tričko skvělou volbou pro každodenní nošení, hraní nebo pro speciální příležitosti.

Trika jsou k dispozici v 10 různých barvách, takže si můžete vybrat tu nejvhodnější pro vaše dítě. Jeho univerzální design znamená, že se snadno kombinuje s dalšími kousky oblečení, takže můžete vytvořit nejrůznější styly. S tímto tričkem se Vaše dítě bude cítit skvěle a bude vypadat fantasticky!

Pokud by se vám líbila jiná velikost nebo barva trička a potisku, napište nám na email info@bezvatriko.cz

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
16503
Produktů
192
Kategorií
141
Značek