Dětské tričko s potiskem Carnage - pro milovníky Marvelovek

Produkt Dětské tričko s potiskem Carnage - pro milovníky Marvelovek z kategorie trička a košile od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Pokud hledáte dárek pro vaše děti, které milují Marvelovky a hlavně a hlavně postavu Carnege, toto dětské triko s potiskem Carnege by mohlo být skvělým nápadem na dárek. Pokud vaše dítě rádo čte komiksy tak jistě ho potěšíte tímto dárkem. V Marvel komiksech je Carnege jednou z nejoblíbenějších a nejznámějších postav. Carnege je velmi oblíbená postava, možná i proto, že je nepřítelem Spider-Mana a Iron Mana a je známá hlavně pro svůj symbolický kostým, který je velmi inteligentní a může se přizpůsobit jakémukoli tvaru a velikosti. Pokud hledáte praktický dárek, tak dětské triko je skvělým nápadem. Dětské triko se perfektně hodí do školy, s kamarády ven, na tréninky – prostě všude kam potřebujete. Dá se zkombinovat s různými kousky oblečení. Oživte svůj šatník originálním tričkem, které padne každému do oka.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Černá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků,134 cm/8 roků
Prodejce: Bezva triko
15425
Produktů
181
Kategorií
137
Značek