Dětské tričko s potiskem Chevrolet Camaro - tričko pro milovníky aut

Produkt Dětské tričko s potiskem Chevrolet Camaro - tričko pro milovníky aut z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Vítejte ve světě rychlosti a dobrodružství s tímto ohromujícím dětským tričkem se stylovým potiskem ikonického automobilu Chevrolet Camaro. Pro mladé nadšence automobilů, kteří žijí pro rychlost a styl, je toto triko tou správnou volbou. Jeho poutavý design nejen zaujme pohledy na ulici, ale také dodá vašim malým hrdinům stylový vzhled při každé příležitosti, ať už jsou ve škole nebo k odpočinku s přáteli. Svou kombinací kvalitních materiálů a pohodlného střihu toto triko není jen oblečením – je to výrazem vašeho dítěte a jeho vášně pro automobilový svět. Jeho univerzální design umožňuje nositeli cítit se pohodlně a sebevědomě ve všech situacích, ať už jsou to vyučovací hodiny nebo zábavné chvíle s kamarády. Tričko s potiskem Chevrolet Camaro vynikne nejlépe na bílé barvě trička, čímž dodává celkovému vzhledu jedinečnost a styl. Nezapomeňte na styl a eleganci i při hraní a zábavě s tímto úžasným dětským tričkem s potiskem Chevrolet Camaro. Buďte součástí této legendy s tímto jedinečným kouskem, který osloví každého malého nadšence motorů.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud však toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Bílá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků,134 cm/8 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek