Dětské tričko s potiskem Harry Kane - dětské tričko pro milovníky fotbalu

Produkt Dětské tričko s potiskem Harry Kane - dětské tričko pro milovníky fotbalu z kategorie trička a košile od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Vstupte do světa dětských snů o fotbalu s tímto úžasným tričkem zdobeným portrétem fotbalového hrdiny - Harryho Kanea! Pro malé nadšence fotbalu je toto triko víc než jen oblečení, je to cesta do jejich vlastní fotbalové fantazie. Na tomto dětském tričku se nachází barevný a živý potisk Harryho Kanea, který se těší na každý kop, každou přihrávku a každý gól. Jeho usměvavý výraz a jiskra v očích nechávají vidět jeho lásku ke hře a radost, kterou cítí na hřišti. Pro malé oči, které obdivují své fotbalové idoly, je to příležitost prožít tuto radost každý den. Toto triko je vyrobeno z jemného a pohodlného materiálu, který poskytuje pohodlí během celého dne. Jeho odolnost zajišťuje, že přežije nekonečné hry a dobrodružství, která děti přinášejí. Bez ohledu na to, zda je to na trávníku, ve škole nebo na hřišti, toto triko je věrným společníkem pro všechny mladé fotbalové fanoušky. Dejte svému dítěti dárek, který probudí jeho vášeň pro fotbal a povzbudí ho, aby zdálo velké sny. To je víc než jen tričko; je to kousek Harryho Kaneovy inspirace, který ho může doprovázet na jeho vlastní fotbalové cestě. Nechte své dítě ukázat světu, že i malé sny mohou přivést k velkým vítězstvím!

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek