Dětské tričko s potiskem Kapitán Amerika - tričko pro fanoušky Marvel

Produkt Dětské tričko s potiskem Kapitán Amerika - tričko pro fanoušky Marvel z kategorie trička a košile od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč 369 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Milují vaše děti Marvel? Tak pak jim nesmí chybět toto originální dětské triko s potiskem Kapitána Ameriky. Civilní jméno tohoto klaďasa je Steve Rogers a jeho emblém na štítu se stal nesmrtelnou klasikou. Dětské tričko s potiskem velitele skupiny Avengers bude skvělé pro všechny fanoušky tohoto fenomenálního komiksu. Toto dětské tričko se perfektně hodí do školy, na trénink jednoduše všude kam vaše děti potřebují. Potisk perfektně vynikne na bílém nebo černém tričku. Potěšte své děti na narozeniny nebo Vánoce.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek