Dětské tričko s potiskem Karim Benzema - dětské tričko pro milovníky fotbalu

Produkt Dětské tričko s potiskem Karim Benzema - dětské tričko pro milovníky fotbalu z kategorie trička a košile od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Vstupte na fotbalové hřiště snů s tímto úžasným dětským tričkem s potiskem z jedním nejvýznamějším fotbalovým talentem – Karima Benzemu! Toto triko není jen o stylu, je to výraz obdivu k tomuto mistrovi gólů a skvělý dárek, který jistě rozzáří oči každého malého fotbalového nadšence. Na přední straně tohoto trička objevíte hravý potisk Karima Benzemu, v momentě, kdy se připravuje na úžasný tah na hřišti. Jeho odhodlaný výraz a fotbalový šmrnc jsou zachyceny v realistickém potisku, což dodává tomuto tričku autenticitu a zábavný nádech. Pro malé fanoušky fotbalu je to jakoby malý pohled na to, jak se tvoří nezapomenutelné okamžiky na hřišti. Toto triko není jen vizuální lahůdkou, ale také pohodlným společníkem pro všechna dětská dobrodružství. Jeho kvalitní materiál zajišťuje pohodlí po celý den a umožňuje pokožce dýchat. Je to ideální oděv pro hraní fotbalu, tréninky nebo jen běžné každodenní aktivity. Dopřejte svým malým fotbalistům dárek, který je přiblíží k jednomu z nejvýraznějších fotbalových talentů současnosti. Toto triko není jen o oblečení, je to o sdílení vášně, obdivu a fotbalové radosti. Nechte Karima Benzemu přinést inspiraci a fotbalový duch přímo do jejich šatníku! Skvělý dárek na narozeniny, Vánoce nebo kteroukoli jinou speciální příležitost.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek