Dětské tričko s potiskem Keep calm and play games - pro hráče

Produkt Dětské tričko s potiskem Keep calm and play games - pro hráče z kategorie trička a košile od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis Dětské tričko s potiskem Keep calm and play games - pro hráče - 359 2 359 Kč 369 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Perfektní a originální dětské tričko pro malé nadšené hráče a experty počítačových her. Toto dětské tričko s potiskem Keep calm and play video games zaručeně potěší každé dítě na narozeniny či Vánoce. Které dítě nehraje rádo videohry? Vaše dítě nebude určitě výjimka. Toto triko se skvěle hodí do školy, na tréninky, ale i ven s kamarády. Potisk perfektně vynikne na bílém nebo černém tričku, ale vedle určitě nešlápnete ani s jinou barevnou variantou.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi Vám motiv upravíme na přání, třeba přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi Vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18616
Produktů
173
Kategorií
141
Značek