Dětské tričko s potiskem lenochoda a narozeninové párty

Produkt Dětské tričko s potiskem lenochoda a narozeninové párty z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Toto veselé a hravé dětské triko je přímo stvořené pro oslavy narozeninové párty! S potiskem lenochoda, který se připravuje na velkou narozeninovou párty, toto triko zaručuje zábavu a smích na každé oslavě. Lenochod je zvířátko známé svou bezstarostností a relaxovaným přístupem k životu, a tento lenochod určitě přidá na zábavě. Je připraven na velkou oslavu, a vaše triko s ním zaručeně přiláká pozornost všech hostů. Toto je ideální tričko pro oslavovatele narozenin, který si uvědomuje, že život je třeba slavit a nebrat příliš vážně. Lenochod na tričku bude připomínat všem, že život je o radosti a zábavě. Pokud hledáte skvělý dárek pro někoho, kdo má rád lenochody a oslavy narozenin, toto triko je správnou volbou. Je to vtipný a originální způsob, jak zahájit oslavy narozenin a učinit z nich nezapomenutelnou zábavu. Toto triko s potiskem narozeninové párty a lenochoda může být také výborným způsobem, jak přinést zábavu a dobrodružství.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Bílá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků,134 cm/8 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek