Dětské tričko s potiskem Mason Mount - dětské tričko pro milovníky fotbalu

Produkt Dětské tričko s potiskem Mason Mount - dětské tričko pro milovníky fotbalu z kategorie trička a košile od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Obohaťte váš šatník fotbalovým duchem s tímto fascinujícím dětským tričkem, které slaví jednoho z nejzručnějších fotbalových virtuózů - Luisa Alberta Suáreze! Toto triko není jen o módě, je to výraz obdivu k tomuto mistrovi gólů a inspirace pro všechny, kteří se neumí vynořit ze světa fotbalové vášně. Na přední straně tohoto trička objevíte působivý potisk Luise Alberta Suáreze, v momentě, kdy čelí brance s odhodláním střílet další úžasný gól. Jeho vyjádření odhodlání a neúprosnosti jsou zachyceny v realistickém potisku, což tomuto tričku dodává autenticitu a působivost. Pro fanoušky fotbalu je to jakoby malý kousek hry, který mohou nosit s sebou všude. Toto triko není jen vizuální lahůdkou, ale také pohodlným oděvem. Jeho kvalitní materiál zajišťuje pohodlí po celý den a umožňuje pokožce dýchat. Je to ideální oblečení pro hraní fotbalu, tréninky nebo jen každodenní aktivity. A co je nejlepší, je to výborný dárek pro fotbalové fanoušky, ať už na narozeniny, Vánoce nebo kteroukoli jinou speciální příležitost. Potěšte své blízké dárkem, který je přiblíží k jednomu z nejvýznamnějších fotbalových talentů současnosti. Toto triko není jen o nošení, je to o sdílení vášně, respektu a gólové energie pro fotbal. Nechte Luisa Alberta Suáreze přinést inspiraci a fotbalovou vášeň přímo do jejich šatníku! Skvělý dárek na narozeniny, Vánoce nebo kteroukoli jinou speciální příležitost.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Zelená
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
15425
Produktů
181
Kategorií
137
Značek