Dětské tričko s potiskem modré turistické šipky

Produkt Dětské tričko s potiskem modré turistické šipky z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Chcete, aby vaše dítě bylo připraveno na dobrodružství a objevování přírody? Naše dětské turistické triko s turistickou šipkou je skvělou volbou pro malé dobrodruhy, kteří se chtějí vydat na cesty a poznávat krásy světa. Triko je zdobeno turistickou šipkou, která vám vždy ukáže správný směr na vašem výletě. Vaše dítě bude inspirováno k tomu, aby se vydalo na výlety a objevilo nové místa. Triko má střih, který umožňuje volný pohyb, což je ideální pro turistiku, kempování a další aktivity v přírodě. Toto triko je skvělým dárkem pro malé dobrodruhy k narozeninám, na první výlety nebo prostě jako odměnu za jejich zvídavost a touhu po objevování. Dejte svému dítěti šanci stát se malým dobrodruhem s naším dětským turistickým trikem. Ať už se chystá na výlety do hor, lesů nebo kempování pod širým nebem, toto triko mu poskytne potřebný komfort a styl. Objednejte si ještě dnes a dejte svému dítěti nástroj k objevování světa!

Na našem eshopu můžete standardně koupit triko v několika  barvách s různou barvou potisku. Jestliže toužíte po jiné kombinaci, barvě trika nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Zelená
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek