Dětské tričko s potiskem Mohammed Salah - dětské tričko pro milovníky fotbalu

Produkt Dětské tričko s potiskem Mohammed Salah - dětské tričko pro milovníky fotbalu z kategorie trička a košile od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Dětské tričko s potiskem fotbalisty Mohammeda Salah je ideální volbou pro mladé fotbalové fanoušky. Toto triko kombinuje styl, pohodlí a obdiv k jednomu z nejlepších fotbalistů současnosti. Na přední straně trička je velký barevný potisk Mohameda Salaha, který zobrazuje jeho ikonickou postavu. Potisk je detailně vyhotoven, zachycuje jeho energii a vášeň pro fotbal. Mohamed Salah je jedním z nejtalentovanějších a nejuznávanějších fotbalistů na světě. Jeho dovednost, rychlost a přesnost při střílení gólů ho prosadily na špici světového fotbalu. Nositel tohoto trička může ukázat svoji podporu pro svého oblíbeného hráče a vyjádřit svoji lásku k fotbalu. Dětské tričko s potiskem fotbalisty Mohammeda Salah je skvělým dárkem pro každé dítě, které je fanouškem fotbalu. Kromě toho je to také skvělý způsob, jak povzbudit mladého fotbalistu a posílit jeho vztah ke sportu. Buďte hrdí na to, že jste fanouškem tohoto legendárního fotbalisty, a nechte děti ukázat svou podporu těmto stylovým a výrazným tričkům.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek