Dětské tričko s potiskem mopsíku - vtipné tričko

Produkt Dětské tričko s potiskem mopsíku - vtipné tričko z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Přišel čas, abyste dostali svému oblíbenému dobrodruhovi ten nejlepší dárek! Toto vtipné triko s mopsíkem, který se zábavně vyřádí na nafukovacím kole a má na hlavě stylové brýle, je ideálním dárkem na narozeniny nebo Vánoce. Toto triko je víc než jen oblečení. Je to výraz vaší lásky k vtipu a zábavě, jakož ik neodolatelným mopsíkům. Každýkrát, kdy obdarovaný osoba nosí toto triko, budou si vzpomínat na ty bezstarostné chvíle, kdy jsme si na pláži užívali slunečné dny a smích. Jako dárek k narozeninám nebo Vánocům. Je to dárek, který vyvolá úsměv na tváři a přinese radost v každém okamžiku. Pokud hledáte dokonalý dárek pro někoho, kdo miluje mopsíky a kdo se nebojí zábavy, toto triko je volbou, kterou si budou pamatovat. Přidejte špetku humoru do jejich života a zanechte dojem s tímto vtipným tričkem s mopsíkem na nafukovacím kole a brýlemi.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek