Dětské tričko s potiskem Paulo Dybala - dětské tričko pro milovníky fotbalu

Produkt Dětské tričko s potiskem Paulo Dybala - dětské tričko pro milovníky fotbalu z kategorie trička a košile od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Vstupte do světa fotbalových snů s tímto poutavým dětským tričkem zdobeným portrétem jednoho z nejkreativnějších fotbalových talentů - Paulo Dybala! Toto triko není jen o stylu, je to výraz úcty vůči tomuto mladému fotbalovému géniovi a dárek, který jistě rozzáří oči každého mladého nadšence hry s míčem. Na přední straně tohoto trička najdete hravý potisk Paula Dybaly, v momentě, kdy se připravuje na svůj další ohromující tah na hřišti. Jeho sebevědomý výraz a chytrý styl jsou zachyceny v realistickém potisku, což dodává tomuto tričku autenticitu a zábavný nádech. Pro malé fanoušky fotbalu je to jakoby malý pohled na to, jak se tvoří nezapomenutelné okamžiky na hřišti. Toto triko je nejen vizuální posilou, ale také pohodlným kouskem oblečení. Jeho kvalitní materiál zajišťuje pohodlí po celý den a umožňuje pokožce dýchat. Je to ideální oděv pro hraní fotbalu, tréninky nebo běžné každodenní aktivity. Dopřejte svým malým fotbalistům dárek, který je přiblíží k jednomu z nejkreativnějších fotbalových talentů současnosti. Toto triko není jen o oblečení, je to o sdílení vášně, obdivu a fotbalové energie. Nechte Paula Dybalu přinést inspiraci a fotbalový duch přímo do jejich šatníku! Skvělý dárek na narozeniny, Vánoce nebo kteroukoli jinou osobní příležitost.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek