Dětské tričko s potiskem plemene Francouzský buldoček

Produkt Dětské tričko s potiskem plemene Francouzský buldoček z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Pro malé milovníky psíků, a zejména ty, kteří nedokážou přestat udivovat se nad rozkošným francouzským buldočkem, představujeme toto úžasné dětské tričko. S jeho barevným potiskem francouzského buldočka se stanete hrdými majiteli tohoto stylového a výrazného kousku do dětského šatníku. Tento francouzský buldoček je víc než jen pes. Je to věrný přítel, který přináší do života dětí radost a nekonečnou lásku. Toto triko je způsob, jak vyjádřit tuto lásku k vašemu čtyřnohému společníkovi a zároveň se cítit stylově. Kromě toho, že je to ideální dárek pro mladé milovníky francouzských buldočků, je to také skvělá volba pro běžné nošení do školy. Vaše dítě může vyniknout ve škole nejen svým charakterem, ale také stylovým oblečením. Toto triko je zárukou toho, že váš malý psíkový fanoušek bude vždy vypadat úžasně a půvabně. Zdůrazněte lásku svého dítěte k pejskům francouzského buldočku tímto krásným tričkem, které je určeno pro mladé stylové jedince. Je to víc než jen oblečení – je to výraz citu, který vaše dítě má ke svému pejskovi. Darujte svému malému milovníkovi pejsků tento nádherný potisk a buďte svědkem, jak se jeho oči rozzáří radostí.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:S,M,L,XL,2XL,3XL,110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek