Dětské tričko s potiskem Santu a nápisem Santův pomocník - vánoční dětské tričko

Produkt Dětské tričko s potiskem Santu a nápisem Santův pomocník - vánoční dětské tričko z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Vánoční čas je obdobím radosti a očekávání, a nic to nevyjadřuje lépe než toto nádherné dětské tričko s potiskem Santu a nápisem 'Santův pomocník'. Každý, kdo uvidí vaše malé dítě v tomto stylovém tričku, bude jistě v duchu Vánoc. Santa Claus, ten kouzelný příbuzný Severního pólu, je ikonickým symbolem Vánoc. Na tomto tričku se objevuje v plné kráse, připravený na svou vánoční misi. vaše dítě bude vypadat jako jedno z jeho malých pomocníků, připravené na všechna vánoční dobrodružství, která na ně čekají. Toto triko není jen výrazem vánočního ducha, ale také stylem a komfortem. Vaše dítě si ho oblíbí nejen pro jeho vzhled, ale také pro pohodlí, které nabízí. Je to ideální pro nošení do kůly, kde se vaše malé Vánoční pomůcky mohou pochlubit svým stylovým oblečením a sdílet vánoční radost s přáteli. Jako dárek k Vánocům je toto triko skvělou volbou. Přinese nejen teplé pocity Vánoc, ale také úsměv na tváře vašeho dítěte. Každý den budou moci nosit tento vánoční výraz a cítit se, jako by byly součástí Santovy skvěle naladěného týmu. Nechte své děti vstoupit do světa Vánoc s tímto úžasným tričkem, které jim pomůže nést radost a očekávání, které s touto svátkovou sezónou přichází. Buďte svědkem toho, jak se jejich tváře rozjasní a jak zažijí kouzelný čas Vánoc ve stylu a pohodlí.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek