Dětské tričko s potiskem Sergio Ramos - dětské tričko pro milovníky fotbalu

Produkt Dětské tričko s potiskem Sergio Ramos - dětské tričko pro milovníky fotbalu z kategorie trička a košile od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Dětské tričko s motivem Sergia Ramose je výrazem vášně pro fotbal a obdivu k jednomu z nejuznávanějších hráčů světa. Toto tričko není jen oblečením, je to způsob, jak vaše dítě může vyjádřit svou podporu pro svého oblíbeného fotbalistu a inspiraci na hřišti. Motiv Sergia Ramose na tričku zachycuje jeho charakteristický výraz a sílu, což dává tričku dynamiku a energii. Grafika je provedena s precizností a radostí, aby každému dodala špetku fotbalového světa do každodenních okamžiků. Tričko je vyrobeno z kvalitního a příjemného materiálu, který poskytuje dětem pohodlí a volnost pohybu během celého dne. Jeho střih a provedení jsou navrženy tak, aby poskytovaly moderní vzhled a optimální pohodlí i při hravých aktivitách. Nechte svého malého fotbalového nadšence vyjádřit svou obdivuhodnou podporu s dětským tričkem s motivem Sergia Ramose. Buďte součástí fotbalového dění a nechte vaše dítě rozžehnout vášeň pro tento úžasný sport s tímto stylovým a inspirativním oblečením.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek