Dětské tričko s potiskem Trent Alexander-Arnold - pánské tričko pro milovníky fotbalu

Produkt Dětské tričko s potiskem Trent Alexander-Arnold - pánské tričko pro milovníky fotbalu z kategorie trička a košile od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Představujeme vám dětské tričko s potiskem fotbalisty Trenta Alexandra-Arnolda, které je dokonalým dárkem pro malé fotbalové nadšence a obzvláště pro ty, kteří obdivují jeho úžasné schopnosti na hřišti. Toto triko není jen stylovým oblečením, ale také způsobem, jak projevit jejich vášeň pro fotbalová dobrodružství. Na přední straně tohoto dětského trička najdete hravý potisk s fotbalistou Trenta Alexandra-Arnolda, zachycující jeho nekompromisní styl hry a radostné chvíle na hřišti. Jeho pohled a pohyb s míčem jsou zobrazeny s detaily, které přidávají tričku hravost a život. Triko je vyrobeno z měkkého a příjemného materiálu, který je šetrný k jemné dětské pokožce. Jeho speciální střih je uzpůsoben tak, aby poskytoval pohodlí a volnost pohybu, což je velmi důležité pro aktivní děti. Toto dětské tričko s potiskem fotbalisty Trenta Alexandra-Arnolda je skvělým dárkem na Vánoce nebo narozeniny pro vaše děti, které obdivují jeho hru a touží po vlastních fotbalových dobrodružstvích. Ať už sní o jeho precizních přihrávkách nebo chtějí následovat jeho kroky, toto triko jim umožní projevit jejich vášeň a radostný duch ve velkém stylu.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek