Dětské tričko s potiskem Vánočního buldočku - roztomilé dětské tričko

Produkt Dětské tričko s potiskem Vánočního buldočku - roztomilé dětské tričko z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Toto vánoční tričko je pro děti, které milují zvířata, vánoční svátky a pohodu. Na jeho přední straně najdeme nádherný potisk buldočku v jemném a veselém vánočním duchu. Tento milý buldoček je oblečený do červené vánoční čepice, která mu dodává speciální vánoční vzhled. Barva trička je jemná a příjemná pro děti - bílá, aby výrazný potisk s buldočkem a vánoční čepicí vynikl. Toto triko je vyroben z kvalitního materiálu, který je měkký a pohodlný na nošení. Vaše děti budou mít pocit vánoční radosti a pohodlí během celých svátků. Toto triko je nejen výjimečným doplňkem vánočního šatníku vašich dětí, ale také skvělým společníkem pro vánoční akce, rodinné večeře a setkání s přáteli. Vytvoří vánoční atmosféru, která přinese úsměvy na tváře všech, kteří ho uvidí. Nezapomeňte, že Vánoce jsou o sdílení šťastných okamžiků a tomto krásném období pro děti.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek