Dětské tričko s potiskem vánočního buldočku - vtipné vánoční tričko

Produkt Dětské tričko s potiskem vánočního buldočku - vtipné vánoční tričko z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Vstupte do kouzelného světa Vánoc s tímto veselým a zábavným dětským tričkem, které je úžasně vyzdobeno roztomilým buldočkem v pohodlné vánoční čepici a stylových brýlích! Tento milý buldoček je výrazem radosti, života a očekávání vánočních svátků, a jeho přítomnost na vašem tričku jistě rozjasní každý den. Nápis 'Merry Christmas' oznamuje příchozí svátky a šíří vůni vánoční atmosféry. Je to víc než jen oblečení - je to projev nadšení pro Vánoce, a to je přesně to, co chcete sdílet se světem kolem sebe. Vánoční období je čas radosti, tepla a štěstí, a toto triko je dokonalým společníkem pro toto krásné období. Takže, připravte se na zábavu a radostné chvíle s tímto nadherným vánočním tričkem, které vás bude doprovázet ve škole a přinese úsměv na tvář všem, kdo ho uvidí. Buďte malým poslem vánoční radosti a tepla s tímto stylovým a veselým tričkem! Vánoční svátky jsou tady, a tento buldoček je připraven k oslavě. Jste na to připraveni také?"

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
15627
Produktů
182
Kategorií
139
Značek