Dětské tričko s potiskem Vánočního slůně - roztomilé dětské tričko

Produkt Dětské tričko s potiskem Vánočního slůně - roztomilé dětské tričko z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Představte si tohle úžasné dětské vánoční tričko, které zcela zaujme svým kouzlem a radostí. Na jeho přední straně se nachází rozkošný slůně, který vás v období Vánoc zavede do světa rozprávkového kouzla. Na dětském tričku je potisk roztomilého slůně, který sedí u ozdobeného vánočního stromku. Pod vánočním stromečkem jsou s láskou zabaleny vánoční dárky, které jsou připraveny k rozdávání radosti a úsměvu. Toto roztomilé dětské tričko je nejen módním doplňkem, ale také způsobem, jak přenést radost a kouzlo vánočního období. Slůně je symbolem moudrosti a radosti, a s ním na tričku se vám podaří sdílet tu veškerou kouzelnou atmosféru svátků. Nechte se unést tímto vánočním tričkem, které v sobě nese celou tu krásnou atmosféru svátků a vánočního očekávání. Ať jsou vaše Vánoce plné radosti, lásky a sloníkem inspirovaného kouzla! Červená barva trička evokuje vřelost a radost, zatímco bílá symbolizuje čistotu a naději, které jsou spojeny s Vánocemi.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek