Dětské tričko s potiskem Vánočního sněhuláka - roztomilé dětské tričko

Produkt Dětské tričko s potiskem Vánočního sněhuláka - roztomilé dětské tričko z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Toto vánoční tričko pro děti je ve skutečnosti malým kouskem zimního kouzla. Na jeho přední straně je nádherný potisk roztomilého sněhuláka, který se s láskou oblékl do červené vánoční čapice a šály. Sněhulák má veselá očka a široký úsměv, což dodává celému tričku neodolatelný výraz. Tento sněhulák je pravým symbolem vánoční atmosféry a radosti, která přichází s tímto obdobím. Jeho červená vánoční čepice a červená šála vytvářejí pohodovou a teplou atmosféru, což je přesně to, co potřebujete v zimních měsících. Barva trička je jemná a příjemná pro děti - bílá, aby výrazný potisk s roztomilým sněhulákem vynikl. Tento kousek oblečení je vyroben z měkkého a pohodlného materiálu, který zajistí pohodlí a teplo během chladných vánočních dní. Přinese úsměvy a radost, a bude připomínat kouzlo vánočních svátků. Toto triko je nejen výjimečným doplňkem do vánočního šatníku vašich dětí, ale také skvělým společníkem na vánoční akce či do školy. Nezapomeňte, že Vánoce jsou o sdílení šťastných okamžiků a tomto krásném období pro děti.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek