Dětské tričko s potiskem vlka - originální tričko s potiskem vlka

Produkt Dětské tričko s potiskem vlka - originální tričko s potiskem vlka z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč 369 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Originální a stylové dětské tričko s potiskem vlka. Toto dětské tričko má parádní grafiku a okolí okamžitě padne do oka. Tričko je skvělým dárkem pro každého, kdo má rád tato majestátní zvířata. Vlk představuje silné a tajemné zvíře, které je spojeno se zimním obdobím a nocí. O vlcích se mnohdy říká, že je to šamanské zvíře. Ukažte se svému okolí v tomto originálním tričku s parádní grafikou. Triko se perfektně hodí i do školy. Potisk perfektně vynikne na bílém nebo černém tričku, ale vedle nešlaptěně ani s jinou barvou trička.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi Vám motiv upravíme na přání, třeba přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi Vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Zelená
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek