Dětské tričko s roztomilou opičkou - krásný barevný motiv s plnými barvami

Produkt Dětské tričko s roztomilou opičkou - krásný barevný motiv s plnými barvami z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Toto dětské tričko s motivem roztomilé opičky je ideální pro vaše malého dobrodruha! Tričko je vyrobeno z kvalitního a příjemného materiálu, který zaručuje pohodlné nošení po celý den. Obrázek opičky na tričku je velmi roztomilý a zaujme nejen vaše dítě, ale i ostatní kolemjdoucí. Tričko je vhodné pro každodenní nošení, ale i na speciální příležitosti, jako jsou rodinné oslavy či výlety. Jeho výrazné barvy a kvalitní potisk zajistí, že tričko vydrží dlouho krásné a nepřetržitě zaujme vaše dítě.

Trika jsou k dispozici v 10 různých barvách, takže si můžete vybrat tu nejvhodnější pro vaše dítě. Tričko je k dispozici v různých velikostech, aby vyhovovalo dětem různého věku. Jeho univerzální design znamená, že se snadno kombinuje s dalšími kousky oblečení, takže můžete vytvořit nejrůznější styly. Toto tričko s roztomilou opičkou, bude skvělým doplňkem šatníku vašeho dítěte a rozhodně zaujme všechny malé i velké fanoušky zvířat.

Pokud by se vám líbila jiná velikost nebo barva trička a potisku, napište nám na email info@bezvatriko.cz

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
16598
Produktů
193
Kategorií
142
Značek