Dětské tričko s roztomilým křečkem - krásný barevný motiv s plnými barvami

Produkt Dětské tričko s roztomilým křečkem - krásný barevný motiv s plnými barvami z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Toto dětské tričko je ideální pro malé milovníky zvířat, kteří se nebojí ukázat svou roztomilou stránku. S roztomilým obrázkem křečka na přední straně trička, se vaše dítě bude cítit jako nejlepší kamarád tohoto malého hlodavce. Tričko je vyrobeno z kvalitního, měkkého materiálu, který zajišťuje pohodlí během celého dne. Toto tričko je skvělým způsobem, jak nejen ukázat dětský zájem o zvířata, ale také zajistit, že bude mít pohodlné a stylové oblečení pro každodenní nošení.

Trika jsou k dispozici v 10 různých barvách, takže si můžete vybrat tu nejvhodnější pro vaše dítě. Tričko je k dispozici v různých velikostech, aby vyhovovalo dětem různého věku. Jeho univerzální design znamená, že se snadno kombinuje s dalšími kousky oblečení, takže můžete vytvořit nejrůznější styly. Toto tričko s roztomilým křečkem bude skvělým doplňkem šatníku vašeho dítěte a rozhodně zaujme všechny malé i velké fanoušky zvířat.

Pokud by se vám líbila jiná velikost nebo barva trička a potisku, napište nám na email info@bezvatriko.cz

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
15627
Produktů
182
Kategorií
139
Značek