Dětské tričko s roztomilým lvíčetem - krásný barevný motiv s plnými barvami

Produkt Dětské tričko s roztomilým lvíčetem - krásný barevný motiv s plnými barvami z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Toto dětské tričko s roztomilým obrázkem lvíčete je ideální volbou pro malé milovníky zvířat. Tričko je vyrobeno z kvalitního a pohodlného materiálu, který zaručuje pohodlí vašemu dítěti během celého dne. Na přední straně trička se nachází výrazný a barevný obrázek lvíčete, který zaujme nejen děti, ale i jejich rodiče. Tričko je vhodné pro každodenní nošení, ale také na speciální příležitosti jako například narozeninovou oslavu, rodinnou dovolenou nebo pro volnočasové aktivity. Toto tričko se stane oblíbeným kouskem v šatníku vašeho dítěte a bude mu poskytovat radost a pohodlí po mnoho měsíců.

Trika jsou k dispozici v 10 různých barvách, takže si můžete vybrat tu nejvhodnější pro vaše dítě. Tričko je k dispozici v různých velikostech, aby vyhovovalo dětem různého věku. Jeho univerzální design znamená, že se snadno kombinuje s dalšími kousky oblečení, takže můžete vytvořit nejrůznější styly. Toto tričko s roztomilým lvíčetem bude skvělým doplňkem šatníku vašeho dítěte a rozhodně zaujme všechny malé i velké fanoušky zvířat.

Pokud by se vám líbila jiná velikost nebo barva trička a potisku, napište nám na email info@bezvatriko.cz

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
16598
Produktů
193
Kategorií
142
Značek