Dětské tričko s šedým vlkem - krásný barevný motiv s plnými barvami

Produkt Dětské tričko s šedým vlkem - krásný barevný motiv s plnými barvami z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Toto dětské tričko s roztomilým potiskem vlka je ideální volbou pro vaše malé dobrodruhy! Tričko je vyrobeno z kvalitního a měkkého materiálu, který poskytuje maximální pohodlí pro vaše dítě. Potisk s šedým vlkem na přední straně trička dodává celkovému vzhledu hravý a zábavný charakter. Tričko má také pohodlný střih a krátké rukávy, což umožňuje snadné a pohodlné nošení během celého dne. Tento kousek se snadno kombinuje s různými druhy spodního oblečení, takže je skvělou volbou pro každodenní nošení, nebo pro speciální příležitosti. Vaše dítě se bude cítit skvěle v tomto stylovém a pohodlném tričku!

Trika jsou k dispozici v 10 různých barvách, takže si můžete vybrat tu nejvhodnější pro vaše dítě. Jeho univerzální design znamená, že se snadno kombinuje s dalšími kousky oblečení, takže můžete vytvořit nejrůznější styly.

Pokud by se vám líbila jiná velikost nebo barva trička a potisku, napište nám na email info@bezvatriko.cz

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek