Dětské tričko s tankem - krásný barevný motiv s plnými barvami

Produkt Dětské tričko s tankem - krásný barevný motiv s plnými barvami z kategorie trička a košile od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis Dětské tričko s tankem - krásný barevný motiv s plnými barvami - 359 2 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Toto dětské tričko je perfektním doplňkem pro každého malého nadšence vojenských strojů. Tričko je vyrobeno z kvalitního, měkkého a prodyšného materiálu, který zaručuje pohodlné nošení po celý den. Na přední straně trička se nachází obrázek tanku v živých barvách, který okamžitě upoutá pozornost každého malého chlapce. Tričko má moderní a stylový vzhled, který se hodí jak na běžné nošení, tak na sportovní aktivity nebo na dovolenou. Je k dispozici v různých velikostech, aby se perfektně přizpůsobilo vašemu dítěti. Toto tričko je skvělým dárkem pro každého malého vojenského nadšence a bude jistě oblíbeným kouskem v jeho šatníku.

Trika jsou k dispozici v 10 různých barvách, takže si můžete vybrat tu nejvhodnější pro vaše dítě. Jeho univerzální design znamená, že se snadno kombinuje s dalšími kousky oblečení, takže můžete vytvořit nejrůznější styly.

Pokud by se vám líbila jiná velikost nebo barva trička a potisku, napište nám na email info@bezvatriko.cz

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18474
Produktů
173
Kategorií
141
Značek