Dětské tričko s vtipným potiskem Králík - pro majitele králíků

Produkt Dětské tričko s vtipným potiskem Králík - pro majitele králíků z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Každý malý hrdina má svého věrného společníka, a je-li to váš malý jedinec, je to určitě jeho milovaný králík. Toto dětské tričko s nápisem „Tvrdě pracuji aby měl můj králík slušný život“ je vtipným a roztomilým vyjádřením oddanosti a péče, kterou vaše dítě projevuje svému malému chlupatému příteli. Tento design nechá všechny kolem k smíchu a zároveň ukáže, že i ty nejmenší členy rodiny mají velké srdce pro své králíkových přátel. Při výběru oblečení pro děti klademe na pohodlí a kvalitu maximální důraz. Toto triko je vyrobeno z měkké a dýchatelné látky, která umožňuje neomezený pohyb. Je odolné vůči běžnému opotřebení a jeho barvy zůstanou živé i po mnoha vypráních. Toto dětské triko není jen o oblečení. Je to projev lásky, péče a humoru. Objednejte si jej ještě dnes a dejte svému malému králíkovému hrdinovi důvod k úsměvu každý den. Spolu s tímto tričkem bude váš malý milovník králíků rozdávat lásku a smích kolem sebe, a to je dar, který nechcete nechat ujít!

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek