Dětské tričko Two wheels one passion - tričko pro milovníky motokrosu

Produkt Dětské tričko Two wheels one passion - tričko pro milovníky motokrosu z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Pro malé dobrodruhy a budoucí nadšence motokrosu je zde dětské tričko, které vyjadřuje jejich vášeň a oddanost k motokrosovým dobrodružstvím. S potiskem "Two wheels one passion" - Dvě kola, jedna vášeň, toto triko je symbolem jejich lásky k motokrosu. S různými barevnými variantami k dispozici, vaše dítě si může vybrat takovou barvu, která nejlépe vyhovuje jeho osobnosti a stylu. A protože dětství je plné zábavy a dobrodružství, toto triko je ideálním společníkem nejen na venkovní aktivity s přáteli, ale také do školy. Nechte své malé dobrodruhy vyjádřit svoji vášeň k motokrosu s elegancí a stylem, který jim umožní cítit se speciální a sebevědomí. A protože Vánoce nebo narozeniny jsou časem na radostnou oslavu, toto triko je dokonalým dárkem pro všechny malé motokrosové nadšence. Takže neváhejte! Objednejte svému dítěti toto fantastické dětské tričko ještě dnes a potěšte jej dárkem, který mu pomůže vyjádřit jeho vášeň k motokrosu se stylem a elegancí.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek