Dětské triko Basketbalový míč dab dance - vtipné Basketbalové tričko triko

Produkt Dětské triko Basketbalový míč dab dance - vtipné Basketbalové tričko triko z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Naše dětské tričko s motivem 'Dab Dance Basketbal' je zábavným spojením dvou světů – energie moderního tance a vášně pro basketbal. Tohle tričko není jen oblečením, ale výrazem radosti a pohody pro malé sportovce, kteří milují dynamiku na basketbalovém hřišti a nezaměnitelný šarm dab tance. Motiv na tričku zachycuje basketbalový míč v pohybu, přičemž zábavně zdůrazňuje dab dance pózu. Je to kombinace sportovního nadšení a moderního tanečního stylu, což dělá toto tričko skvělým výběrem pro děti plné energie a radosti. Tričko je vyrobeno z měkkého a příjemného materiálu, který poskytuje maximální pohodlí pro dětské dobrodružství. Jeho hravý design a pohodlný střih jsou ideální pro každodenní nošení a hraní. Nechceme jen oblečení, chceme, aby se děti cítily skvěle a svým způsobem vyjádřily svou jedinečnost. Podpořte radostné a aktivní dětství vašich malých sportovců s dětským tričkem 'Dab Dance Basketbal'. Ať už jsou na hřišti nebo na tanečním parketu, toto tričko je připraveno být jejich společníkem v každém kroku.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
16503
Produktů
192
Kategorií
141
Značek