Dětské triko Don't be worry be capy - vtipné narozeninové triko

Produkt Dětské triko Don't be worry be capy - vtipné narozeninové triko z kategorie trička a košile od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Zábavné a originální dětské tričko s nápisem „Don't be worry be capy“ a křečkem v brýlích je skvělým společníkem pro každé malé dítě. Toto vtipné tričko je nejen výrazem humoru, ale také povzbuzením k odolávání stresu. Ideální dárek na narozeniny nebo Vánoce, který rozesměje nejen dítě, ale také všechny kolem něj. Navíc je to perfektní volba i jako tričko do školy, které přinese trochu radosti do každodenních povinností. Udělejte svému dítěti radost tímto vtipným tričkem, které dodává sebevědomí a zábavu do jeho dne. Toto vtipné dětské tričko s potiskem "Don't be worry be capy" a křečkem v brýlích je k dispozici v různých barevných variantách. Ať už váš malý skřítek preferuje jasnou a veselou barvu, nebo raději klasickou a decentní, určitě najdete takovou, která mu nejvíc vyhovuje. S možností výběru z různých barev můžete přizpůsobit triko jeho osobnosti a stylu. Osloví ho tak nejen vtipný nápis, ale také barevná kombinace, která bude vypadat skvěle a přinese mu radost.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek