Dětské triko Ford Mustang Hoonicorn - triko pro milovníky aut

Produkt Dětské triko Ford Mustang Hoonicorn - triko pro milovníky aut z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Vítejte ve světě automobilů a dobrodružství s tímto ohromujícím dětským tričkem se stylovým potiskem legendárního automobilu Ford Mustang Hoonicorn. Pro malé nadšence automobilů je toto triko jednoduše nepřehlédnutelnou volbou, která spočívá v dokonalém sladění stylu a vášně pro rychlost. Jeho design nejenže osloví pohledy na ulici, ale také dodává vašemu dítěti špetku osobnosti a stylu, ať už je ve škole nebo se baví s kamarády. Svou kombinací kvalitních materiálů a pohodlného střihu toto triko není jen oblečením – je to výraz vašeho dítěte a jeho vášně pro svět automobilů. Jeho univerzální design umožňuje nositeli cítit se pohodlně a sebevědomě ve všech situacích, ať už je to ve třídě nebo na hřišti s kamarády. Tričko s potiskem automobilu Ford Mustang Hoonicorn vynikne nejlépe na bílé barvě trička, což mu dodává čistý a moderní vzhled. Nezapomeňte na vášeň a styl ani při výběru oblečení pro vaše dítě. Stačí si vybrat toto úžasné dětské triko s potiskem automobilu Ford Mustang Hoonicorn a nechat ho unést se do světa rychlosti a vášně této legendární značky. Buďte součástí automobilové historie a vyjádřete svoji vášeň pro automobily tímto jedinečným kouskem, který osloví každého mladého milovníka auta.

Pokud Vám nestačí barvy z naší nabídky, napište nám na info@bezvatriko.cz a my Vám to rádi uděláme v dalších barvách. Rádi Vám také motiv upravíme na přání, třeba přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi Vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek