Dětské triko Ford Mustang Shelby GT500 - triko pro milovníky aut

Produkt Dětské triko Ford Mustang Shelby GT500 - triko pro milovníky aut z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Prezentujte vašemu malému automobilovému nadšenci nezapomenutelný dárek, který ho nadchne a osloví – dětské tričko s potiskem legendárního automobilu Ford Mustang Shelby GT500! Toto triko je nejen stylové, ale také výrazným vyhlášením vašeho malého nadšence pro automobilový svět. S detailním potiskem ikonického Ford Mustang Shelby GT500 na přední straně, toto tričko nabízí kombinaci zábavy a nadšení pro všechny mladé fanoušky automobilového designu. Je to ideální dárek na narozeniny, Vánoce nebo jakoukoli jinou příležitost, která vyžaduje speciální projev vašeho zánětu pro auta. Vaše dítě bude jistě v sedle, když dostane toto stylové triko, které vyjadřuje jeho lásku k automobilům.Kromě toho, že je to skvělý dárek, je to také ideální oblečení do školy nebo k posezení s kamarády. S pohodlným materiálem a stylovým střihem nabízí vašemu dítěti pohodlí a styl, který si jistě oblíbí.Takže neváhejte a darujte svému malému automobilovému nadšenci tento fantastický kousek oblečení, který mu přinese spoustu radosti a vzpomínek. S tímto dětským tričkem Ford Mustang Shelby GT500 se váš malý jedinec stane hvězdou dne a vyjadřuje svůj jedinečný styl a vášeň pro automobilový svět ve všech svých dobrodružstvích.

Pokud Vám nestačí barvy z naší nabídky, napište nám na info@bezvatriko.cz a my Vám to rádi uděláme v dalších barvách. Rádi Vám také motiv upravíme na přání, třeba přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi Vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Bílá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků,134 cm/8 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek