Dětské triko Santa Claus dab dance - vtipné vánoční triko

Produkt Dětské triko Santa Claus dab dance - vtipné vánoční triko z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Toto úžasné dětské vánoční triko je jako vstupenka na nejlepší taneční show v Severním Pólu! Na přední straně trička si můžete všimnout úžasného Santa Clause, který se rozhodl svést taneční parket ve stylu dab dance. Má svůj charakteristický červený kabát se sněhobílým lemem, ale tentokrát je oblečený na taneční párty! Santa stojí v jeho vlastní taneční zóně, připravený na nejlepší dab dance, jaký kdy uvidíte. Jedna ruka je zvednuta v dabovací póze, s úsměvem na tváři a jasnýma očima plnýma energie. Jeho druhá ruka je natažená dopředu, zdůrazňující jeho nadšení pro taneční kreace. Toto vtipné dětské vánoční tričko je pro malé tanečníky, kteří milují zábavu, tanec a Vánoce. Santa Claus, který se účastní vlastní taneční párty v dab dance stylu, dodává tričku špetku humoru a zábavy. Vytváří úsměv na tváři každého, kdo ho uvidí, a přidává do vánoční atmosféry náladu zábavy a tanečního stylu. Nezapomenutelné Vánoce jsou přece o tanci, smíchu a radosti!

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Rádi vám motiv upravíme na přání, například přidáním jména. A pokud chcete nějaký vlastní motiv, rádi vám vyrobíme motiv na míru.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
16598
Produktů
193
Kategorií
142
Značek