Dětské vánoční tričko s potiskem santových saní - skvělé vánoční tričko

Produkt Dětské vánoční tričko s potiskem santových saní - skvělé vánoční tričko z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Hledáte dětské vánoční tričko, které rozjasní svátky a přinese úsměv na tvář vašim blízkým? Naše vánoční tričko s potiskem, na kterém Santové sání letí na obloze, doprovázené veselými psy a kočkami, je tím pravým dárkem pro vánoční svátky nebo narozeniny. Toto triko přináší vánoční atmosféru do vašeho šatníku. Toto triko je víc než jen oblečení, je to projev vašeho nadšení pro vánoční svátky a zvířata. Je ideálním dárkem pro milovníky zvířat a všechny, kteří zbožňují atmosféru Vánoc. Nepotřebujete jen vánoční příležitost, abyste si toto triko oblékli. Je také skvělým narozeninovým dárkem pro ty, kteří slaví své narozeniny během zimních měsíců. Toto vánoční tričko s potiskem santových saní, pejsků a koček přinese radost a štěstí do každého svátečního okamžiku. Udělejte svým blízkým radost a objednejte si jej ještě dnes, abyste měli jedinečný kousek na Vánoce a další speciální příležitosti. Triko je vyrobeno z kvalitní bavlny, což zaručuje pohodlí při nošení.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek