Dětské vánoční tričko s potiskem vánočních postaviček - vánoční tričko

Produkt Dětské vánoční tričko s potiskem vánočních postaviček - vánoční tričko z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Toto veselé dětské vánoční tričko je naprostým hitem pro malé radostí naplněné srdce během vánočních svátků. Na přední straně trička najdete nádherný potisk plný vánočních postaviček, které vám zpříjemní vánoční atmosféru. Celý tento motiv je barevně výrazný a veselý, aby přidal radost každému, kdo jej nosí. Toto vánoční tričko je skvělým společníkem pro vaše dítě během vánočních svátků a jistě jim přinese spoustu radosti a úsměvů. Rovněž se bude skvěle hodit na vánoční oslavy a rodinná setkání. Nezapomeňte si objednat toto skvělé vánoční tričko pro vaše dítě, aby se mohli těšit na vánoční svátky ve stylu as úsměvem na tváři. Když dostane dítě vánoční triko s oblíbenými vánočními postavičkami, bude to pro něj výjimečným vzpomínkovým dárkem, kterým si zapamatuje vánoční svátky nebo své narozeniny. Triko může nosit po celou vánoční sezónu, a tím se bude cítit ještě více součástí vánoční mágie.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek