Dětské vánoční tričko s potiskem Vánočního Santa - skvělé vánoční tričko

Produkt Dětské vánoční tričko s potiskem Vánočního Santa - skvělé vánoční tričko z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Toto dětské vánoční triko je absolutním sjezdem do země vánoční kouzelnosti. Na něm najdete ohromující potisk s veselým Santa Clausem, který má připravený pytel dárků a úsměv, který roztaví srdce každého dítěte. Jeho tradiční bílý plnovousec a čepice s chomoutem jsou neodmyslitelnou součástí vánočních svátků. No to není všechno! Toto triko se vyznačuje i nápisem "Love to all. It is Christmas." Tento nápis zdůrazňuje význam vánočních svátků, který spočívá v šíření lásky a radosti. Je to výraz všeho, co vánoční čas představuje – štěstí, rodinné pouto a dárky. Dětské vánoční tričko s tímto potiskem je vhodné pro všechny vánoční aktivity. Vaše dítě může být oblečeno v něm během návštěvy u babičky a dědečka, výměny dárků nebo na rodinném vánočním večeři. Toto triko přinese vánoční atmosféru a šíří pocit klidu a radosti. Pokud hledáte ideální způsob, jak dodat svému dítěti vánoční náladu, toto triko s potiskem Santa Clause a nápisem "Love to all. It is Christmas" je právě ten správný dárek. Nechte je oslavit svátky ve stylu as úsměvem na tváři!

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek