Dětské vodácké tričko s nápisem Mě žádná šlajsna neuděla! - vodácké tričko

Produkt Dětské vodácké tričko s nápisem Mě žádná šlajsna neuděla! - vodácké tričko z kategorie trička a košile od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Hledáte vtipné detské vodácké triko? Toto detské vodácké tričko s nápisem „Mě žádná šlajsna neudělá! rozesměje nejen vás ale i vaše okolí. Vyber si toto parádní tričko na vodu a budete opravdu nepřehlédnutelný. Triko se perfektně hodí v létě na vodu, ale také na běžné nošení do práce, do školy. Ukažte všem, že máte rádi když vám adrenalin koluje v krvi a že žádná propast není pro vás nepřekonatelná.S tímto tričkem zaručeně uděláte radost na narozeniny či Vánoce.Potisk perfektně vynikne na černém tričku, ale vedle nešlápnete ani s jinou barevnou variantou.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud však toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Na triko Vám také rádi dotiskneme jméno, zda název týmu nebo číslo. Stačí se ozvat. :-)

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek