Dětské vodácké tričko s potiskem Nečum a pádluj - skvělý dárek pro vodáky

Produkt Dětské vodácké tričko s potiskem Nečum a pádluj - skvělý dárek pro vodáky z kategorie trička a košile od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Hledáte dokonalý dárek pro vaše dítě, které miluje vodu a dobrodružství? Naše dětské tričko s potiskem "Nečum a pádluj" je skvělým společníkem pro malé vodní dobrodruhy. S hravým a veselým designem a kvalitním materiálem je toto triko ideální pro děti, které se rádi hrnou do vody a objevují nové světy. Tento potisk přidává dětskému tričku zábavný a radostný nádech, čímž zaujme nejen děti, ale i jejich rodiče. Dětské tričko s potiskem "Nečum a pádluj" je skvělou volbou pro všechny vodní aktivity, jako je plavání, kajakování nebo hraní si u vody. Nechte své dítě vyniknout ve vodě s naším dětským tričkem s potiskem „Nečum a pádluj“. Buďte svědkem jeho dobrodružství a užívejte si společné vodní zážitky s radostí a bezstarostností.

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud však toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme. Na triko Vám také rádi dotiskneme jméno, zda název týmu nebo číslo. Stačí se ozvat. :-)

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,158 cm/12 roků,146 cm/10 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek