Dětské vtipné triko s potiskem klokana - skvělý dárek na narozeniny

Produkt Dětské vtipné triko s potiskem klokana - skvělý dárek na narozeniny z kategorie trička a košile od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 359 Kč. Celý popis 359 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Toto dětské vtipné tričko s potiskem klokana a nápisem "Touch the Sky" je určeno pro malé dobrodruhy a snílky, kteří se nebojí snít velké sny a dosáhnout nejvyšších výšek. Na přední straně trička se nachází úžasný obrázek, který okamžitě přiláká pozornost dětí i dospělých. Vtipný design zobrazuje klokana, který se rozhodl, že mu skákání po zemi nestačí, a rozhodl se vydat na neuvěřitelné dobrodružství. Tento odvážný klokán je zachycen, jak doslova dosahuje nebeských výšin. Jeho veselý výraz a roztomilá postava jistě vyvolají úsměv na tváři každého, kdo se podívá na toto tričko. Nad klokanem je nápis "Touch the Sky" napsaný hravým a přátelským písmem, který zdůrazňuje pozitivní a inspirativní poselství trička. Tento nápis povzbuzuje děti, aby snily velké sny a neomezovaly se pouze na to, co je okolo nich. Dejte svým malým dobrodruhům šanci oslavit jejich snění a dát jim odvahu dosáhnout hvězd!

Na našem eshopu můžete standardně koupit tričko v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud však toužíte po jiné kombinaci, barvě trička nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Modrá
Dostupné velikosti:110 cm/4 roky,122 cm/6 roků,134 cm/8 roků,146 cm/10 roků,158 cm/12 roků
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek