Hrneček Proletáři všech zemí, vyližte si prdel!

Produkt Hrneček Proletáři všech zemí, vyližte si prdel! z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 239 Kč. Celý popis 239 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Originální keramický hrnek s legendárním nápisem "Proletáři všech zemí, vyližte si prdel!". Tento hrneček na námět filmu Pelíšky je ideální volbou pro fanoušky českých kultovních filmů. Pelíšky je český kultovní film, který jistě zná každý z nás. Tento film je velmi populární nejen v České republice, ale i v zahraničí, kde získal řadu ocenění a nominací na filmových festivalech. Film se vyznačuje svým humorem, ale zároveň i tragikomickým podtónem a zobrazuje příběh dvou rodin v malém československom městečku. Potisk zobrazuje ikonickou postavu, která vás zaručeně vrátí do atmosféry Československa.

Dejte svému stylu dávku retro nálady s tímto originálním hrnkem, který upoutá pozornost okolí a jistě Vám připomene, proč jsou Pelíšky tak oblíbené dodnes. Hrneček bude skvělým dárkem pro různé příležitosti jako narozeniny, Vánoce nebo jako projev lásky k někomu blízkému.

Vlastnosti produktu

Barva:Bílá
Dostupné velikosti:330 ml
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek