Keramický hrnek s námětem filmu - Alkohol podávaný v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství

Produkt Keramický hrnek s námětem filmu - Alkohol podávaný v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství z kategorie ostatní od výrobce Ostatní najdete na Trikoland.cz za 239 Kč. Celý popis 239 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Skvělý keramický hrnek s legendárním nápisem "Alkohol podávaný v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství". Toto dámské tričko na námět filmu Limonádový Joe je ideální volbou pro fanoušky českých kultovních filmůLimonádový Joe je československá filmová hudební komedie resp. osobitá parodie westernu. Hlavní hrdina filmu - pistolník popíjející Kolalokovou limonádu potírá zlo na Divokém západě, především pak pistolníky popíjející whisky. Keramický hrnek je skvělým dárkem pro různé příležitosti jako narozeniny, Vánoce nebo jako projev lásky k někomu blízkému. Hrneček je skvělý jak na doma tak do práce.

Na našem eshopu můžete standardně koupit hrnek v několika barvách s různou barvou potisku. Pokud však toužíte po jiné kombinaci, barvě hrnku nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email info@bezvatriko.cz a my vám rádi vyhovíme.

Vlastnosti produktu

Barva:Bílá
Dostupné velikosti:330 ml
Prodejce: Bezva triko
18850
Produktů
205
Kategorií
160
Značek